1 / 1
Се продава нов луксузен стан
850 €
11.02.2020 20:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

96 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Прилепски бранители 44

Се продава стан во центар 96м квадратни, станот е луксузен со најскап ламинат, најскапо опремено купатило, алуминиунска дограма, со алуминиумски електрични ролетни.
Цена 850 евра /метар квадратен
Станот може да се види во секое време

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077502646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам