Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat
1 €
Цената е фиксна
24.09.2022 13:39

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2385 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Angele
Потврден огласувач
072663838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам