1 / 1
Plac vo Vizbegovo 6500 m2
40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.02.2020 20:56

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

6500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo Vizbegovo 6500 m2 na atraktivna lokacija.
Gradezno zemjiste i Cist imoten list

Viber 17737470293

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dace
Потврден огласувач
0017737470293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам