1 / 5
Se izdava dukan vo biznis centar Prilep
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2020 21:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

37 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se izdava so kirija dukan vo biznis centarot vo Prilep, se naogja na vtori kat so povrsina od 37m2. Dukanot e opremen so mermerni masi, stolici, mermeren shank, kujna.
Moze da se iznajmi i bez oprema.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Kire
Потврден огласувач
071/391-998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам