1 / 4
Se prodava TAM 80
1.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.02.2020 13:24

Кривогаштани / Прилеп

Se prodava TAM 80 vo ispravna sostojba, se vozi so B kategorija, sandak 4 metri lim, vo vozna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Cvetko
Потврден огласувач
071762477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам