1 / 3
Kamionski predni gumi 315 70 22,5
3.000 МКД
Цената е фиксна
30.06.2022 22:30

Прилеп / Прилеп

Gumata e vo dobra sostojba!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
075308042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам