1 / 4
Se prodava zemjiste 10 dekari POVOLNO
40.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 10:46

Кривогаштани / Прилеп

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava zemjiste vo selo obrsani vednas pokraj patot na ekskluzivna lokacija
9105 m2 x 4,5evra kvadrat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078582535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам