1 / 1
plac vo industriska zona butel
70 €
Цената е фиксна
09.10.2022 22:14

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

placot e so golemina od 4000m2 se naoga vo industriskata zona vo rasadnikot vo butel placot pposeduva gradezni markici za izgradba so moznost za doformuvanje vo samiot plac ima doneseno odvod i e so asfaltiran pat cist so dokumentu.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

toni pirkov
Потврден огласувач
078345131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам