ИЗДАВАМ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2020 09:59

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1972

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Трајко Сандански

Станот се наоѓа во строг центар, накарши поштата, еден стан на спрат, први кат
информации на тел 075 366 362

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

илија
Потврден огласувач
075366362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам