1 / 5
Acoustic Research Rowen R-3 za audiofili
999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 19:10

Куманово / Куманово

Trapezoidni,bas napred i pozadi,18kg,89dB(1m/1W),20-200W,pozlata,mislam se ostanato e nepotrebno da se zboruva...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070/526576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам