Logo

CISTERNI 1000LITRI

Број на оглас: 3530765 | Објавен на: 31.05.2020, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Cisterni ednas upotrebeni od medicinaki alkohol
Mozat da se koristat za voda

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач