1 / 3
Се продава нива во месноста Сарика-Прилеп
1 €
20.12.2020 16:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп,приказ на сликите каде се најдува,површина од 2400m2,цена по договор,
Информации на тел 070/559-722

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
077848380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам