1 / 10
Opel Zafira B - 1.9
3.000 €
Цената не е фиксна
02.03.2022 11:15

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се провава и во делови.
Контакт: 070-211-138 (Лаки)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra G - 1.4 16V

1500 €

GOLF 3TDI EFTINO

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам