1 / 7
Volkswagen Golf 3 - 1.9 TD CL
1.100 €
Цената не е фиксна
01.03.2020 18:46

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се провава и во делови.
Контакт: 070-211-138 (Лаки)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

MAZDA 3 2.0 DIZEL nov uvoz svajcarija

4500 €

Volkswagen Polo Fox - 1.9

1100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам