1 / 9
Volkswagen Polo Klasik - 1.9 SDI
1.000 €
Цената не е фиксна
01.03.2020 18:48

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2018

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се провава и во делови.
Контакт: 070-211-138 (Лаки)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

Astra

30 €

AUDI A4 TDI EFTINO

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам