1 / 8
Opel Vectra B - 2.0
1.200 €
Цената не е фиксна
01.03.2020 18:48

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се провава и во делови.
Контакт: 070-211-138 (Лаки)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AvtoPlac Laki
Потврден огласувач
070211138
Испрати Е-маил до огласувачот

GOLF 3 EFTINO

0 €

Volkswagen Polo Klasik - 1.9 SDI

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам