1 / 12
БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000
1 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:59

Богданци / Гевгелија

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ
ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. feniko.mk ТАМУ КЕ НАЈДЕТЕ 120 МОДЕЛИ НА МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ ОТИДЕТЕ НА facebook НА НАШАТА СТРАНА Feniko Milco ( фотографии/албуми каде ке најдете голем избор на кревети)
во долниот десен агол на сликата е напишан бројот на моделот да си одаберете,бојата и димензиите на креветот се по ваша желба.
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТ
МИЛЕ ВАНОВ 078/236 990 ИЛИ НА НАШИОТ
e-mail: milco.vanov@yahoo.com

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

ФЕНИКО 2000 - Милчо
Потврден огласувач
078/236990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам