1 / 10
Se prodava prizemje, sprat od kuka i dvorno mesto
49.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ленин

Се продава приземје и први спрат од куќа на улица Ленин. Површина на приземјето 50м2, површина на првиот кат 80м2. Куќата има дворно место од 100м2 и гаража. Дел од приземјето е и легализиран дуќан. Пристап до првиот кат има од два влеза.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Милан
Потврден огласувач
075290356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам