Se prodava ili izdava niva vo varos karsi stibera marketo
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 22:19

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 2.3dekari I 3.3dekari nivata e razdelena so Malo dolce MOZE da se prodava razdelena I zaedno a isto taka I da se izdava so kirija koja ce bide evtina od glavniot pat ima okolu 200m patce koe odi direktno vo nivata ima 4 sakti vneseni privatni so imoten list za kontakt tel. 075693158 Tale

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tale
Потврден огласувач
075693158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам