1 / 4
Multifunkcionalna alatka
450 МКД
12.08.2022 11:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Мултифункционална алатка за пила со компактна големина и практично работење. Пила со 8 различни сечила за сите ваши нови проеки околу вашиот дом. Совршен производ за секој мал проект околу куќата, дури и за некој голем! Оваа пила можете да ја користите при инсталирање на ламинат, керамика, плочки, камен, ПВЦ пластики, мек метал, не'рѓосувачки челик и др.

✔️ Мали сечила за пила: за преработка на метали (железо бакар алуминиум итн) дрво бамбус, пластична гума.
✔️ Емер рамно пилешко сечило: отстранување на површински заковки од стакло, метал и др.
✔️ Центар за позиционирање: за дупчење керамичка плочка мек метал и стаклена керамичка плочка
✔️ Лак за пила од не'рѓосувачки челик: со рамка за пила за алуминиум и мало сечило за пила
✔️ Големо сечило за дрво: за мали работи, градинарски работи или за сечење поголеми парчиња на ПВЦ пластика и др.
✔️ Стаклен секач: специјален дизајн на тркала за сечење на кристално стакло, керамичка плочка и др.
⤵️ Димензии:
◾️Големина на пила за рака: 265 x 110 x 20мм .
◾️Должина на големо сечило за дрво: 215мм.
◾️Должина на сечилото Емери Видов: 150мм
◾️Должина на мали сечила за пила: 150мм.
◾️Тежина на пила со рака: 164гр.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Constant - Kantar ~ Vaga za Merenje

350 МКД

Set 5 magnetni sestoagolni alatki

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам