1 / 12
СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 4Ом2 ВО КИСЕЛА ВОДА
9.500 МКД
24.01.2022 10:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул. Ѓорѓи Димитров

Се издава нов двособен стан од 40 м2 во Кисела Вода кај економското средно училиште на ул,Ѓеорги Димитров, полунаместен за живеење и е погоден и за деловен простор. Се наоѓа во зграда на 1 кат.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН.

ШИФРА 5098

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Потврден огласувач
078383769
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

250 МКД

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам