1 / 1
shina-vagonetka za kujna i sadoper,vo odlichna sostojba
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2020 14:49

Скопје Центар / Скопје

Se prodava shina-vagonetka za dolen kujnski element, 30 cm.shirina, i lavabo- dvojno - 90 cm.Povolno.Cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
078333403 072255849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам