1 / 1
Se izdava dukan vo centarot na Prilep
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2021 12:51

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

12 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan vo centarot na Prilep
12 m2 vednash do pekara NADA
( starata katna garaza!!)
na ulica Sotka Gorgioski
Za poveke informacii javete se na brojot.
075990268

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

xXx
Потврден огласувач
079 242 284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам