1 / 12
Vrvovi - Ukrasi za ogradi
По Договор
12.03.2020 18:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Proizveduvam i prodavam aluminiumski vrvovi lieni pod pritisok, na masina so vgraden metal.

Cena po dogovor na proizvod.

Kontaktirajte me na mobilen.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070606580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам