1 / 8
ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР
1 МКД
Цената не е фиксна
04.01.2023 08:41

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Водоинсталатер со 30 годишно искуство.
Работиме се од водовод: одвод, довод, монтирање секој вид на санитарија.
Гаранција на сработеното e долгогодишното искуство.

Mozete da ne najdete na:
Instagram- Vodovod skopje/Busenje kruna
Ili na linkot
https://instagram.com/vodovodskopje?utm_medium=copy_link

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Vodovod
Потврден огласувач
078572873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам