1 / 7
Pernici Jastuci ,( Silikonski Snegulki )
300 МКД
Цената е фиксна
04.07.2022 17:30

Куманово / Куманово

Proizvodstvo na Stepuvani i Obicni Pernici.
Navlaka: Mikrofiber
Jadro\Polnilo: Silionski snegulki
Tezina: 1000grama (za pogolema kolicina moze i gramaza po vasa zelba).
Dimenzii: 70x50 (za pogolema kolicina moze i dimenzija po vasa zelba)
sledete ne:
www.facebook.com/dizajnteks19

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
072 932 718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам