1 / 1
PUMPI ZA PARNO
1.700 МКД
12.08.2022 22:46

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi pumpi za parno :
-120 wati izlezi 3/4 cena 1700 den
-250 wati izlezi 1 col cena 2600 den


Cena 1700 den

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

TESLA SOLAR
Потврден огласувач
079/317271 076/965843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам