1 / 9
Sedista za passat, polo, corsa od 2008godina
100 €
02.03.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Tип на делови:

Делови за каросерија

Sedista kompletni za passat b6 karavan temno sivite se od passat b6 karavan 100€


Sedista komplet za vw polo od 2011godina so 4vrati svetlo sivo so crno se od poloto 100€

Vo poraki ne odgovaram!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
70356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам