1 / 4
Merna Lenta - Metro
399 МКД
25.09.2022 12:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Мерна лента - Метро, 50 метарски фиберглас за мерење на различни површини.

☑️ Висококвалитетна лента со фиберглас влакна, силна цврстина, повеќекратно преклопување нема да ја деформира или скине.
☑️ Отпорна на абење и издржлива, прецизно мерење.
☑️ Мерења: 10 m, 15 m, 20 m, 30 m, 50 m.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Krimp klesti za kabelski kontakti

999 МКД

Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

850 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам