1 / 8
Prodavam NOV wireless SELFI STICK za iPhone i Android
1.000 МКД
Цената е фиксна
29.12.2022 08:31

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

-Селфи стапчето е со вграденана bluetooth технологија.
-Работи за iPhone и Андроид телефони.
-Има држач на три ногалки совршен за правење на фотки од далечина.
-Копчето може да се оддели од ногалките и да го земете со вас за мануелнао сликање.
-Може контакт и на Viber. (075-271-457)

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
075271457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам