1 / 8
USB, Stick, Stickovi so 2000GB, 2TR
1.000 МКД
Цената е фиксна
10.08.2022 09:28

Аеродром / Скопје

Prodazba na novi USB stikovi so 256G, 512G, 1TB i 2TB, za poveke info javete se

256g - 1000den.
512g - 1500den.
1tb - 2000den.
2tb - 3000den.

JAVUVANJE SEKOJ DEN OD 10:00 - 20:00

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам