1 / 3
Sporet
2.800 МКД
20.03.2020 13:55

Скопје Центар / Скопје

Se prodava poloven Končar šporet so dve elektricni, dve plinski ringli i elektric a rerna. Šporetot e ispraven i e vo super sostojba. Povekje na info na telefonskiot broj.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
070493031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам