1 / 9
Масички за во двор и саксии
1 МКД
31.08.2022 19:19

Битола / Битола

Се продаваат маси за во двор 2.000 денари,
Саксии 300/400 денари.
Има повеќе модели.
Чешми, бунари, разни саксии...
Изработуваме и по порачка и ваши димензии

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075606788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам