1 / 7
Kebe , Prekrivka , Mikrofiber Polar
По Договор
16.01.2022 16:52

Куманово / Куманово

Ќебенцата се произведуваат во Дизајн Текс Куманово.
Моментално на лагер имаме преку 20 дезена.
3 димензии
- baby ќебе
150x100 , 300ден
140x100 , 300 ден.
- единечно 200x150 , 450ден
-дупло 200x200 , 550ден
цена за големи количини по договор
Следете не на ФБ страната:
www.facebook.com/dizajnteks19/

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
072 932 718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам