1 / 1
Алуминиумска телескопска скала од 2 метри
3.749 МКД
24.03.2020 11:05

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Алуминиумска телескопска скала од 2 метри – алуминиумската телескопска скала има исклучително компактни димензии, мала тежина и разновидност на примена. Благодарение на телескопскиот дизајн, оваа скала е исклучително лесна за транспорт и складирање.Технички карактеристики:
Капацитет на товар: 150 кг
Материјал: Алуминиумска легура
Дебелина на цевката: 1,8 mm
Должина (протеганата): 2.0m
Должина (собрана): 0.62m
Број на скали: 7
Тежина: 5,4 кг.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Cimex Bulgaria LTD
Потврден огласувач
359882190200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам