1 / 5
Peugeot Boxer -08
По Договор
13.10.2022 20:52

Прилеп / Прилеп

Peugeot Boxer 2008 3.0 мотор 160кс.
Комбето има предна и задна клима, вебасто и друга дополнителна опрема.
Во сообраќајна и внатре има 18+1 седиште.

Повеќе информации на:
071/333-316

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Valentin
Потврден огласувач
071333316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам