1 / 7
bandasi felni BMW 5x120 so letni gumi
199 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 10:33

Кривогаштани / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

se prodavaat 4 isti bandasi so se gumi, moze i odelno bandasite se vo odlicna sostojba ne se zavaruvani niti puknati
isto i gumite vo odlicna sostojba
sportiva kupeni od motocentar
205 55 R 16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава / Можна е замена од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам