Logo

16inch 5x112

Број на оглас: 3555352 | Објавен на: 30.05.2020, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


16inch
5x112
66.6 osovinata
Audi
Mercedes
Bandasite se kako novi

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 Bandassi

Потврден огласувач