1 / 9
УНИКАТЕН СТАН
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 10:41

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

178 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2004

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Се продава уникатен стан во строг центар на Прилеп со површина од 178m2.
Станот е од прв сопственик, вселен во 2004 година.Се наоѓа на трет кат во зграда со два лифта.Располага со дневен престој, трпезарија, кујна (отворен план)со површина од 90 м2,⁸ две спални соби, бања, тоалет, остава и три балкони.Аголната позиција нуди изобилство од светлина, пространост и функционален распоред.Ориентиран е кон југозапад, со одличен панорамски поглед на градот.
За сите дополнителни информации контактирајте на 071356607 и 070208093
Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

violeta
Потврден огласувач
071356607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам