СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 10:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1620 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац со локација на излезот од Прилеп према Плетвар,со површина од 1620м2.За повеке информации на телефон 070208093.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

violeta
Потврден огласувач
071356607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам