1 / 12
Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...
7 МКД
Цената не е фиксна
24.09.2022 08:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на кујни, плакари...
Томислав ,
075 495 182

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од: Претпријатие

Дом Дизајн
Ilindenska 9
Потврден огласувач
075495182
Испрати Е-маил до огласувачот

Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

76 МКД

Изработка на кујни, плакари, спални

4 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам