1 / 1
NIVA VO IND.ZONA,POKRAJ PAT
6 €
13.11.2022 13:31

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

7200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva nasproti tehnicki pregled Alfa Auto,direktno pokraj patot....Shirina-28 metri se prostira pokraj patot.Status:Pravo na sopstvenost.Se prefrla na Notar vo istiot moment!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
071344256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам