1 / 1
Се продава нива
2.300 €
Цената е фиксна
26.09.2022 10:18

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро систем и пат до самата нива.
Кп 1599 Ко Селце.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
078308258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам