1 / 4
Se prodava celicni bandasi
1 €
02.03.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Дијаметар на дупка:

Останато

Број на дупки:

Останато

Ima celicni bandasi za poveke vidovi na vozila

Pezo 16ki so 4dupki 4parcina
Polo 14ki so 5dupki 2parcina
Golf5 15ki so 5dupki 8parcina
Pezo 15ki so 4dupki 4parcina
Astra 15ki so 5dupki 4parcina
Astra 15ki so 4dupki 4parcina
Ford 15ki so 5dupki 8parcina
Clio 14ki so 4 dupki 4 parcina
Corsa 14ki so 4 dupki 2parcina

Vo poraki ne odgovaram!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
70356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам