1 / 3
Intercooler za Scania 114 124 144 164
75 €
19.11.2022 17:11

Кривогаштани / Прилеп

Se prodava interculer za scania
interkulerot e lepen no e vo odlicna sostojba
ne pusta nikade 4500 den

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам