1 / 4
Семејна куќа блиску до се!
39.750 €
Цената е фиксна
17.06.2020 19:51

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

93 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

147 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул. Радовишка

Се продава куќа на само 300м од ООУ Гоце Делчев. Блиску е до продавници, СОУ Ѓорче Петров (~700м) и ЈЗУ Општа Болница Борка Талески (~800м).

Куќата има две (2) спални соби, бања, дневна соба со кујна, и таван. Куќата можи многу лесно да се крени на два спрати.

Куќата е легализирана и има имотен лист. Се наоѓа блиску до автопатот кон Битола.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
38976700597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам