1 / 9
VLOG pocket од Feiyutech - Цена: 6490 ден.
6.490 МКД
Цената е фиксна
06.09.2021 11:26

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VLOG pocket Smartphone Gimbal од Feiyutech - Цена: 6490 ден.

🛒Нарачки од Понеделник до Петок 08:00 до 16:00 часот.
💵 Плаќањето е жирално, преку банка
🚛 Вклучена достава низ цела Македонија

За повеќе информации посетете ја нашата Facebook страна: https://www.facebook.com/PointOne.eShop/

Најмалиот, најлесниот и наједноставниот стабилизатор (gimbal) за паметни телефони моментално на пазарот. Лесен за носење и подготвен за снимање во секое време! Со VLOG Pocket секој може да биде Vlogger.

smartphone gimbal

Samsung Apple Huawei Xiaomi Honor OnePlus Google Nokia Zenfone LG Wiko Moza zhiyun dji Feiyutech

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Се продава од:

@PointOne.eShop
Партизански Одреди 64
Потврден огласувач
075613516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам