1 / 7
NOV POLNAC -POLNACI ZA ELEKTRICEN SKUTER
30 €
17.11.2022 14:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVAAT NOVI POLNACI ZA ELEKTRICNI SKUTERI 60-67.2 V - 2 A
TURAZI


Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Електрични делови

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070567530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам