1 / 10
se prodavaat stakleni tegli
6 МКД
03.02.2023 15:33

Гевгелија / Гевгелија

se prodavaat stakleni tegli od 1 kg cena 6den za parce, 3kg cena 11 den za parce i 0.5kg cena 6 den za parce.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

liljana
Потврден огласувач
075526051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам