1 / 1
Lajsni letvi
10 МКД
14.06.2021 07:51

Охрид / Охрид

Prodavam 300 parcina lajsni-letvi dolgi 1 metar za folija za krov.Cena 10 den.parce.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070751268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам